World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

DAniela Castro-intervju

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1DAniela Castro-intervju Empty DAniela Castro-intervju pon svi 10, 2010 5:08 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Iako telenovelama glumi vec gotovo dve decenije, Daniela Castro tek odnedavno postala mi miljenica publike, i to kada je pocela da igra zloce. Dugo je prihvatala samo uloge dobrica, ali se jos jednom potvrdilo da je kroz takve role teze pokazati kvalitet, sto je lepoj glumici konacno poslo za rukom zahvaljujuci ulozi Lisabete u "Pasion".

Odigrali ste odlicnu ulogu u seriji "Mi Pecado". Sta mislite o Maite Perroni?
-Hvala na komplimentima. Maite je veoma simpaticna i talentovana devojka, pred kojoj je sasvim sigurno sjajna karijera.

Kao jedan od glavnih aktera serije, imali ste priliku da posmatrate sve sto se desava iza kamere. Postoji li sansa da Maite i Eugenio ostvare vezu?
-Njih dvoje su se veoma lepo slagali na snimanju, ali nisam sigurna da tu postoji nesto vise od prijateljstva. Medjutim, ukoliko odluce da budu zajedno, bice veoma lep par.

Da li ste se uzeleli uloga dobrica?
U mnogim serijama glumila sam likove koji su dobri, ali da budem iskrena, zloce su mnogo zabavnije.

Imate li nesto zajednicko sa likom koji igrate u "Mi Pecado"?
-Naravno da nemam! Ali, ukoliko neko veruje da i u stvarnosti mogu da budem takva, to je znak da sam dobro uradila svoj posao.

Imate li dece?
- Da, imam dve kcerkice koje su svetlost mog zivota.

U cemu trenutno najvise uzivate?
-Najvise uzivam u vremenu koje provodim sa suprugom i nase dve princezice. Porodica mi je najvaznija u zivotu i ni za sta na svetu ne bih ugrozila nasu srecu.

Na koju ste koleginicu ljubomorni?
-Nisam ljubomorna ni na jednu, iako bih volela da ostvarim sjajnu karijeru poput one koju je imala, recimo Sofia Loren. Osim sto je odlicna glumica, ona je i jedna od najlepsih zena svih vremena.

Da li ste stroga majka?
-Naprotiv, veoma sam popustiljiva, ali je velika sreca to sto su moje kcerkice sjajna i lepo vaspitana deca. Nisam pristalica strogog vaspitanja i preterane discipline, a svoje devojcice podsticem da pokazuju osecanja, sto i ja cinim.

Koliko imate godina?
-Napunila sam cetrdesetu, ali se dobro drzim (smeh).

Imate li nekih tajnih grehova?
-Svi smo gresni, manje ili vise, ali trudim se da ne cinim nista lose zbog cega bih zazalila i navukla losu karmu. Cvrsto verujem da se zlo koje nekom nanosis vraca bar dvostruko.

Da li je istina da je vas muz sin predsednika Meksika?
-Moj muz je unuk bivseg predsedika Meksika, cije ime i nosi. Gustavo Diaz Ordaz.

Udali ste se za coveka koji pripada jednoj od najmocnijih porodica u Meksiku. Da li ste dolazili u sukob sa nekim od njenih clanova zato sto se bavite ovim poslom?
- Srecna sam sto pripadam toj familiji koja veoma blagonaklono gleda na moj posao. Nikada mi niko od njih nije postavljao bilo kakve uslove, niti se mesao u moje izbore.

Da li biste oprostili prevaru?
- Iz ove perspektive kazem da ne bih, mada nisam sto posto sigurna kako bih reagovala da se nadjem u takvoj situaciji.

Kakav je zivot zene fudbalera?
-(smeh) Duhovito pitanje! Istina je da sam bila dugo u vezi sa golmanom Jorgeom Kamposom, ali eto ne znam kakav je zivot zene fudbalera, buduci da se nismo vencali.

Jeste li srecno zbog uloge u seriji "Mujeres Asesinas"?
-Kako da ne! To je jos jedna u nizu "zloca" koje igram i presrecna sam zbog toga. Smatram da sam upravo zahvaljujuci tako izazovnim ulogama u poslednjih nekoliko godina veoma napredovala kao glumica.

Da li je istina da ste se na snimanju telenovele "Mi Pecado" ozbiljno povredili?
-Istina je da sam se povredila, ali nije bilo tako ozbiljno. Pala sam i uganula nogu. Nisam nista slomila, ali nekoliko dana odsustovala sam sa snimanja, dok bolovi nisu popustili.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.