World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Ana brenda intervju

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Ana brenda intervju Empty Ana brenda intervju čet tra 15, 2010 8:39 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Harizmaticna glumica Ana Brenda Contreras brzo je osvojila srca publike. Kao devetnaestogodišnjakinja dobila je ulogu u telenoveli ”Barrera de Amor”, potom su usledile još neke sporedne uloge, da bi zaigrala u ”Juro que te Amo”, prvi put kao glavna protagonistkinja. Ipak, cini se da su ovoj lepotici draže ”zloce”, te je kao Maura u ”Sortilegiju” naprosto zablistala, nakon cega je dobila i glavnu ulogu u jednoj od epizoda "Mujeres Assesinas" koja je apsolutni hit u Mexsicu.Poznata po otvorenosti ,Ana Brenda veoma rado odgovorila je na pitanja koja ste joj postavili.

Da li si u privatnom zivotu zla kao u seriji "Sortilegio"?
- Naravno da nisam. A i da jesam, niti bih toga bila svesna, niti bih bila voljna da priznam (smeh).

Sta mislis o Jacqueline Bracamontes?
-Jacquelin je sjajna devojka, uvek vredra i nasmejana. Osim toga, veoma je lepa i izuzetno dobra glumica. Mislim sve najlepse o njoj, zaista.

Da li bi volela da ti u nekoj od sledecih telenovela partner bude William Levy?
- Kako da ne. sa njim bih uvek ponovo radila, sa velikim zadovoljstvom. On je fenomenalan lik, izgleda fantasticno i veliki je profesionalac.

Sa kim bi pre bila u vezi, sa Williamom Levyjem ili Davidom Zepedom?
- Trenutno ne mogu ni da razmisljam o tome. buduci da sam zaljubljena do "usiju"

Kako je glumiti sa Williamom, a ne zaljubiti se u njega?
- Tesko, ali vec je imao pune ruke posla (smeh).

Da li bi volela da dodjes u Srbiju?
- Volela bih, naravno, ali za sada mi to nije u planovima.

Da li si bila u vezi sa nekim ko je mladji od tebe?
- Upravo sam u takvoj vezi, sto je veoma cudno, buduci da je predhodni decko bio dvostruko stariji od mene.

Da li biste se vratili Aleksisu Ajali? -Ne.Nikada.

Sa kojim holivudskim glumcem bi volela da snimas?
- Zanimljivo pitanje. Brad Pitt i Jorgue Cluneu, ako mogu u paketu (smeh).

Je li istina da si u vezi sa Julijem Ramirezom? -Jeste.Nazalost,na daljinu ali za sada tako mora.Nadam se da cemo uskoro moci vise vremena da provodimo zajedno.Ali,veoma sam zaljubljena.

Zasto te privlace strariji muskarci?
- Bila sam samo sa jednim koji je dosta stariji, i on me nije privukao svojim godinama, vec lepim manirima i paznjom koju mi je poklanjao.

Da li si nekada prevarila decka?
- Jesam, Priznajem, varala sam. Ali, verujem da je to sada iza mene, sa sam tu fazu prevazisla. Veoma sam zaljubljena, uozbiljila sam se i verujem da tako nesto vise ne moze da mi se desi, jer sa svojim deckom imam sve sto mi je potrebno.

Da li ti se vise dopada da u telenovelama glumis "dobricu" ili "zlobnicu"? -Biti glavna zloca je definitivno veci izazov ,pa zato biram to.Uostalom pogledajte kako sam odigrala ulogu u seriji "Mujeres Assesinas" i sve ce vam biti jasno (smeh).

Kakav mora da bude tvoj muskarac iz snova?
- Mora da me razume - moje bubice, posao kojim se bavim... Nije to lako. Kada to ispuni, vec je pola posla reseno (smeh). Osim toga, mora da bude zgodan i zabavan. I naravno, dobar u krevetu.

Da li si se podvrgla nekoj estetskoj operaciji?
- Zar bi trebalo? (smeh)

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

2Ana brenda intervju Empty Re: Ana brenda intervju sub tra 17, 2010 2:18 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

super je interviju. mislim da je vrlo simpaticna i draga osoba. msm tako mi se cini. i usto je prelijepa i odlicna glumica 'zloca'!! : ))

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.