World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

By: .Buča.Elizabeth.

+12
Jeca
**TaylorMomsen**
TiNa CyRuS
Sirena*
lolita
roberta_bg
.Purple.Girl.
frenči
♥Adam's Queen♥
Hanič :]
Dulce Princess
♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
16 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Poruka [Stranica 7 / 9.]

151By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. sri lip 02, 2010 11:06 pm

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

Nisi ti trebala dodati nista vise
mozda ako mozes u tom programu raditi coloringe mozda si mgola probati kako bi bilo
ali ovako je super

http://girl.omgforum.net

152By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 11:24 am

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

NNc bb =DD <3

153By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 2:15 pm

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
Moderator
Moderator

new naruceno:
[You must be registered and logged in to see this image.]

154By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 3:11 pm

**TaylorMomsen**

**TaylorMomsen**
V.I.P član
V.I.P član

Ja opet kazem rezi blize,inache rad exx:)

http://www.girls-corner.org

155By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 3:29 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Ja bi ti za ovaj rad dala 4 ipak biti bilo pet ako bi ovo oko gabi ove crte makela i ova usredinu crtu

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

156By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 5:28 pm

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
Moderator
Moderator

**TaylorMomsen** je napisao/la:Ja opet kazem rezi blize,inache rad exx:)
uopce nisam rezala samo sam spojila slike a tu crtu sam dodala da se ne vidi kraj i početak slika.. inace nebi stavila da nisam spajala da sam samo rezala..

157By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 5:41 pm

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

Slazem se sa sarom... msm nemoj uvijek na rad stavljati te "crte" oko lika Very Happy
ponekad rezi "blize!" normalno...
ovaj rad je za +4 samo zbog toga =D

158By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 6:23 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

tU SRTU SI MOGLA PRETOPIT A ONDA SI SAKRILA TIM CRNIM AJME (sorry za caps sad sam vidjela da mi je upaljen=7)

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

159By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 7:44 pm

.BeBe.Baby.Elizz.

.BeBe.Baby.Elizz.
Novi član
Novi član

Mislim da previše mučite jadnicu. Neka ona radi kako zna i kako joj je lako! Neki su joj radovi za WOW a neki i nisu. Kao i ti Leonarda i Sara i ostale neki radovi su vam za WOW a neki nisu.
Radovi su super za njene godine. Djeca od 8 godina neznaju što znači PS ili gdje već radi Buča.

160By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 7:49 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

°°♥️°°Dolores°°♥️°° je napisao/la:Mislim da previše mučite jadnicu. Neka ona radi kako zna i kako joj je lako! Neki su joj radovi za WOW a neki i nisu. Kao i ti Leonarda i Sara i ostale neki radovi su vam za WOW a neki nisu.
Radovi su super za njene godine. Djeca od 8 godina neznaju što znači PS ili gdje već radi Buča.
MI joj pokušavamo pomoć jeste ona za svoje godine svaka čast

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

161By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 8:01 pm

.BeBe.Baby.Elizz.

.BeBe.Baby.Elizz.
Novi član
Novi član

♥️Queen of Music♥️ je napisao/la:
°°♥️°°Dolores°°♥️°° je napisao/la:Mislim da previše mučite jadnicu. Neka ona radi kako zna i kako joj je lako! Neki su joj radovi za WOW a neki i nisu. Kao i ti Leonarda i Sara i ostale neki radovi su vam za WOW a neki nisu.
Radovi su super za njene godine. Djeca od 8 godina neznaju što znači PS ili gdje već radi Buča.
MI joj pokušavamo pomoć jeste ona za svoje godine svaka čast
Pa svarno svaka čast! Ali ne pokušavate joj pomoći ako je cijelo vrjeme kritizirate

162By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 8:05 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

°°♥️°°Dolores°°♥️°° je napisao/la:
♥️Queen of Music♥️ je napisao/la:
°°♥️°°Dolores°°♥️°° je napisao/la:Mislim da previše mučite jadnicu. Neka ona radi kako zna i kako joj je lako! Neki su joj radovi za WOW a neki i nisu. Kao i ti Leonarda i Sara i ostale neki radovi su vam za WOW a neki nisu.
Radovi su super za njene godine. Djeca od 8 godina neznaju što znači PS ili gdje već radi Buča.
MI joj pokušavamo pomoć jeste ona za svoje godine svaka čast
Pa svarno svaka čast! Ali ne pokušavate joj pomoći ako je cijelo vrjeme kritizirate
Znaj i ja nekad pre*eravam i sama priznajem jeste da mi je prvi bb puno mi je pomogla

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

163By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 10:43 pm

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
Moderator
Moderator

[You must be registered and logged in to see this image.]

164By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 10:45 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Ovo je stvarno super samo font si trebala drugi

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

165By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. čet lip 03, 2010 10:46 pm

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

-sta ti bi bb?sta je ovo...
mutno je...neuskladen text,a ja ne volim kad je kao ova 2 slika ovakvo....
al ok ....kako to xD?
nista posebno,al etoo oks je Very Happy Very Happy Very Happy

166By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 10:42 am

Jeca

Jeca
Citas sinopisise telenovela
Citas sinopisise telenovela

Bb meni se jako svidjaju tvoji radovi...
Leonarda,tvoj problem,ni tvoji nisu presavrseni...al dobro,nije bitno,ima drugih ljudi kojima se svidjaju moji radovi zbog tih ljudi ja i postavljam

167By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 5:45 pm

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

Da,ona ima kako to ona kaze "svoj ukus"...tako treba,bas te briga sta ti drugi kazu,ima i onih koji misle POZITIVNO,kao ja Very Happy

168By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 6:38 pm

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
Moderator
Moderator

Ljetni avatari
[You must be registered and logged in to see this image.]

169By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 6:39 pm

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

omggg prelijeeeeeeeeeepooooooo :DDD

svaka caastt,gdje nades te slikke Sad ?

170By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 6:47 pm

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
Moderator
Moderator

hwala miaaaaaaa!! =DDD
na photobucketu: [You must be registered and logged in to see this link.] samo klikneš gdje piše summer -> [You must be registered and logged in to see this link.]

171By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 6:53 pm

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

jojj tnx punoo =D i nnc bb

172By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 6:55 pm

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
Moderator
Moderator

nnc

173By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 7:31 pm

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
Moderator
Moderator

Logo:
Spoiler:
Kod:
[img]http://i47.tinypic.com/xel6w7.jpg[/img]
WIO:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Potpis:
[You must be registered and logged in to see this image.]

174By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 7:34 pm

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

superrr sve

175By: .Buča.Elizabeth. - Page 7 Empty Re: By: .Buča.Elizabeth. pet lip 04, 2010 7:36 pm

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥

♥*.*♥BučaPrincess♥*.*♥
Moderator
Moderator

hwala miič zmijič!! Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 7 / 9.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.