World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Elizabeth Gutierrez - Ako me je prevario...William je pravi gad!

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Intervju iz martovskih TV novela

Planirate li ti i William jos dece?
Dete nas je oboje ucinilo srecnim i boljim ljudima. Nas sin Kristopher Alexandar je predivan i naravno da bih volela jos dece, ali sada nije pravo vreme za to.

Da li cete ti i William snimiti zajedno neku telenovelu?
Volela bih to! Wiliam je odlican glumac i mislim da bi hemija medju nama bila dobra i da bi se to gledaocima svidelo.

Da li si zaljubljena?
Volim.

Da li bi ikada prevarila Williama?
On je otac mog deteta i ljubav mog zivota. Zasto bih ga varala sa nekim ko ne moze da mi znaci ni priblizno koliko on, ko mu nije ni prineti?

Kako si odreagovala ona glasine o vezi Maite Perroni i Williama? Da li si pomisljala na razvod buduci da imate sina?
Ljudi pricaju svasta. Pisalo se i da je u vezi sa Sherlin...Medjutim, dok se ne uverim svojim ocima, imam poverenja u Williama. On je otac mog deteta i ne mogu da verujem da moze biti takav gad.

Zasto si oprostila prevaru?
Nisam sigurna ni da je bilo prevare, pa kako onda mogu da oprostima nesto sto se, najverovatnije, nije ni dogodilo?

Da li bi se otvoreno borila za Williamovu ljubav sa drugom zenu?
Dovoljno sam inteligentna da znam da se za ljubav ne vredi boriti prsa u prsa. Muskarac koji je sa mnom je tu jer me voli i zeli da bude moj, a ne zato sto sam se za njega izborila u "derbiju". Prava ljubav ne zahteva taku borbu!

Sta mislis o Maite?
Maite je mlada i lepa devojka, koja je postigla veliki uspeh u karijeri.

Sta ti je najvaznije u zivotu?
Mir moje porodice, osmeh mog sina i njegov zagrljaj vazniji su od svega. Ne bih to menjala ni za sta.

Da li te fizicki privlaci Martin Karpan?
Svi komentarisu da se oseca odlicna hemija medju nama. Martin je veoma zgodan muskarac i nije ni cudo sto toliko zena luduje za njim.

Da li si strastvena, agresivna i zestoka u ljubavi ili nezna i povucena?
Veomsa sam strastvena i u stanju sam da ucinim sve za coveka koga volim. A sa druge strane, ja sam nezna zena kojoj je potreban muskarac da je cuva, mazi i pazi.

Kako vam se zove sin?
Zove se Christopher Alexandar i, kao svaka majka, moram da budem pristrasna, tvrdim da je najbolje dete na svetu.

Kako uspevas da izgledas tako lepo?
Hvala na komplimentu. Mnogo polazem na svoj izgled jer smatram da zena ne sme sebi da dozvoli da se zapusti, bez obzira na to da li se bavi javnim poslom, da li je majka...Uvek mora da nadje vremena za sebe!

Po cemu bi volela da te pamte?
Po tome da sam bila dobra osoba, zena, majka i glumica.

Kada bi ti ponudili ulogu u srpskom filmu ili seriji, da li bi prihvatila?
Ako je uloga dobra i ako je izazov za mene, sto da ne?

Kako bi se osecala da se ne secas nicega iz svoje proslosti?
Mnogo sam razlisljala o tome dok sam snimala seriju "El rostro de Analia", pitajuci se kako moze da se oseca osoba u cijem zivotu nema uspomena. Sasvim sigurno bih bila veoma nesigurna i nepoverljiva prema svemu i svima i osecala bih se nepotpuno.

Da li si se podvrgla nekoj estetskoj operaciji? Ako jesi, sta si korigovala na sebi?
Evo, upravo mi se desilo isto sto i Analia - ne secam se svoje proslosti. (smeh)




Ipak kraj!
Ako je suditi prema zagonetnim i neodredjenim odgovorima koje je Elizabeth davala o svojoj vezi sa Williamom Levy-em, ali i poslednjim informacijama koje su se nedavno pojavile u javnosti, ljubav izmedju dvoje trenutno najatraktivnijih latino glumaca definitivno se ugasila!
Dobro obavesteni izvori kaze da je Levy (desni) lol! konacno priznao da se izmedju njega i maite desilo nesto vise od obicnog flerta, i da se zaljubio u svoju partnerku iz serije "Cuidado con el angel". Upuceni cak tvrde da je on iznajmio stan u koji se uselio zajedno sa svojom novom devojkom, ali ni jedni ni drugo to nisu zeleli da potvrde.
Drugi izvor, pak, tvrdi da je problem nasta kada je Elizabeth odbila da se odseli sa svojim dragim u Mexico, vec je odlucila da se posveti karijeri, preko cega on nije mogao da predje.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

ovo je staro ko grcka ako nije i starije
i naslov je izvucen iz konteksta nigdje nije reklad a je on pravi gad

http://girl.omgforum.net

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

da ovo je ful staro .

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

ahamm

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.