World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Dulce María odbija telenovelu sa Williamom Levyem

+5
anali94
Hanič :]
~Brancica~
Dulce Princess
frenči
9 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 2.]

frenči

frenči
Moderator
Moderator

Dulce María odbija telenovelu sa Williamom Levyem 24bqhpk

Bivša RBD-ovka Dulce María odbacila je ulogu u novoj Televisinoj telenoveli, jer je potpuno zauzeta sa produkcijom svog novog albuma, koji bi trebao stići u prodaju u slijedećim mjesecima.

Meksički emiterka željela je da Dulce bude protogonistica u mladenačkoj telenoveli zajedno sa trenutnim zavodnikom, kubanskim glumcem Williamom Levyem, ali je Dulce ukazala da ove godine planira biti izvan televizije da čuva svoju glazbenu karijeru.

"Osim što je super prijedlog, ali ostavljam prostora u svom rasporedu, jer imam jedan film i promociju svog diska u različitim zemljama”, rekla je umjetnica.

******

La ex RBD Dulce María descartó protagonizar una nueva telenovela en Televisa, porque está totalmente ocupada con la producción de su nuevo álbum, que deberá llegar a las tiendas en los próximos meses.

La emisora mexicana quería que Dulce fuera la protagonista de una telenovela juvenil junto al galán del momento, el actor cubano William Levy, pero Dulce señaló que este año planea estar fuera de la televisión para cuidar de su carrera musical.

"A menos que sea una propuesta estupenda, pero estoy dejando espacio a mi agenda, porque tengo una película y la promoción de mi disco en varios países”, dijo la artista.

Fuente: La Botona, DMWorld

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Možda i laže bog zna jer joj mogu nadoć razni tračevi s Williamom

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Malo je glupo sto je odbila ulogu jer je njena popularnost drasticno opala, ta serija bi je sigurno vratila na sam vrh, mada iskreno po meni ona nikako ne ide uz Williama, njih dvoje su kao nebo i zemlja...
A sto se tice toga da je zauzeta... Pa koliko samo glumaca u isto vreme snima vise serija ili filmova pa stignu sve da postignu, a ona kao ne moze zbog jednog trecerazrednog filma koji sigurno ni nece biti prikazivan van Latinske Amerike i albuma koji priprema vec mesecima...

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

~Brancica~ je napisao/la:Malo je glupo sto je odbila ulogu jer je njena popularnost drasticno opala, ta serija bi je sigurno vratila na sam vrh, mada iskreno po meni ona nikako ne ide uz Williama, njih dvoje su kao nebo i zemlja...
A sto se tice toga da je zauzeta... Pa koliko samo glumaca u isto vreme snima vise serija ili filmova pa stignu sve da postignu, a ona kao ne moze zbog jednog trecerazrednog filma koji sigurno ni nece biti prikazivan van Latinske Amerike i albuma koji priprema vec mesecima...
potpisujem

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

da daj. laze sigurno. kao ona ne moze. kao kao. mos si misliti. malo sutra.

ajjaa. koju priliku ona propusta. i jos sa williamom. cc
kao ona nestigne. kao kao. i da ful joj je pala popularnost. -.-'

anali94

anali94
Novi član
Novi član

~Brancica~ je napisao/la:Malo je glupo sto je odbila ulogu jer je njena popularnost drasticno opala, ta serija bi je sigurno vratila na sam vrh, mada iskreno po meni ona nikako ne ide uz Williama, njih dvoje su kao nebo i zemlja...
A sto se tice toga da je zauzeta... Pa koliko samo glumaca u isto vreme snima vise serija ili filmova pa stignu sve da postignu, a ona kao ne moze zbog jednog trecerazrednog filma koji sigurno ni nece biti prikazivan van Latinske Amerike i albuma koji priprema vec mesecima...

slazem se u potpunosti...

frenči

frenči
Moderator
Moderator

pa ne znam.... stvarno se puno trudi oko ovog novog albuma... možda je bolje da priceka da to završi pa da počne nesto drugo....
ovo je druga uloga koju odbija s williamom... http://cartoonworld.

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

frenči je napisao/la:pa ne znam.... stvarno se puno trudi oko ovog novog albuma... možda je bolje da priceka da to završi pa da počne nesto drugo....
ovo je druga uloga koju odbija s williamom... http://cartoonworld.
druga???!!!To je to ona ne želi da se išta trača da je ona s njim i dr uvrede novinara

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

frenči

frenči
Moderator
Moderator

njoj je prvoj bila ponuđena uloga u CCEA, a kad je odbila maite je prihvatila...

miley fan XD

miley fan XD
Novi član
Novi član

~Brancica~ je napisao/la:Malo je glupo sto je odbila ulogu jer je njena popularnost drasticno opala, ta serija bi je sigurno vratila na sam vrh, mada iskreno po meni ona nikako ne ide uz Williama, njih dvoje su kao nebo i zemlja...
A sto se tice toga da je zauzeta... Pa koliko samo glumaca u isto vreme snima vise serija ili filmova pa stignu sve da postignu, a ona kao ne moze zbog jednog trecerazrednog filma koji sigurno ni nece biti prikazivan van Latinske Amerike i albuma koji priprema vec mesecima...

slazem se Very Happy

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

frenči je napisao/la:njoj je prvoj bila ponuđena uloga u CCEA, a kad je odbila maite je prihvatila...




boze. koja riba. pa zasto ne zeli prihvatiti. kako je jojjj. al moguce da nezeli neke traceve i to. -.-'

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

Hanič :] je napisao/la:da daj. laze sigurno. kao ona ne moze. kao kao. mos si misliti. malo sutra.

ajjaa. koju priliku ona propusta. i jos sa williamom. cc
kao ona nestigne. kao kao. i da ful joj je pala popularnost. -.-'

xD
meni malo wise ide na ziwceeee aaa.xD.
a nema oa wremena o boze kako ostale stignu a dobiti ulogu sa WILLIAMOM nije normalno Razz Razz

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

bas to. ma bas je joj. -.-

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

kreten.
Znali ona tko je on jeli ona nejga vidjela uh glupaca joj kako me nanervirala tupa je
Ona je pokusle sve i svasta da se domogne slave koju je imala sa RBD-om.
Pisala,pjevala,glumila,skladala i nista.Nije glumila nigdje osim u telenovelama sa rbd-om i ono sto nije sa njima je propalitet (Verano de amor)
i kreten sad odbije ulgou sa Levy-em ma glupaca zesca

http://girl.omgforum.net

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

ali mislim ODBITI ULOGU SA WILLIAMOM.?WILLIAMOM?TO JE paranenormalno!

RBD 4ever

RBD 4ever
Novi član
Novi član

*A*N*A*H*I* je napisao/la:kreten.
Znali ona tko je on jeli ona nejga vidjela uh glupaca joj kako me nanervirala tupa je
Ona je pokusle sve i svasta da se domogne slave koju je imala sa RBD-om.
Pisala,pjevala,glumila,skladala i nista.Nije glumila nigdje osim u telenovelama sa rbd-om i ono sto nije sa njima je propalitet (Verano de amor)
i kreten sad odbije ulgou sa Levy-em ma glupaca zesca

Dajj molim te nevrijedaj odmahh sta vrijedaš to je njen zivot ima pravo raditi sta god hoće...!! Razz Razz

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

da. msm za to moras bas bit bolestan u glavu. S:

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

RBD 4ever je napisao/la:
*A*N*A*H*I* je napisao/la:kreten.
Znali ona tko je on jeli ona nejga vidjela uh glupaca joj kako me nanervirala tupa je
Ona je pokusle sve i svasta da se domogne slave koju je imala sa RBD-om.
Pisala,pjevala,glumila,skladala i nista.Nije glumila nigdje osim u telenovelama sa rbd-om i ono sto nije sa njima je propalitet (Verano de amor)
i kreten sad odbije ulgou sa Levy-em ma glupaca zesca

Dajj molim te nevrijedaj odmahh sta vrijedaš to je njen zivot ima pravo raditi sta god hoće...!! Razz Razz

i ja imam pravo njoj reci da je majmun koji nezna sta zeli u zivotu odbiti novelu sa levy-em za to moras biti pravi biser

http://girl.omgforum.net

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

*A*N*A*H*I* je napisao/la:
RBD 4ever je napisao/la:
*A*N*A*H*I* je napisao/la:kreten.
Znali ona tko je on jeli ona nejga vidjela uh glupaca joj kako me nanervirala tupa je
Ona je pokusle sve i svasta da se domogne slave koju je imala sa RBD-om.
Pisala,pjevala,glumila,skladala i nista.Nije glumila nigdje osim u telenovelama sa rbd-om i ono sto nije sa njima je propalitet (Verano de amor)
i kreten sad odbije ulgou sa Levy-em ma glupaca zesca

Dajj molim te nevrijedaj odmahh sta vrijedaš to je njen zivot ima pravo raditi sta god hoće...!! Razz Razz

i ja imam pravo njoj reci da je majmun koji nezna sta zeli u zivotu odbiti novelu sa levy-em za to moras biti pravi biser
imaš pravo hana možeš je vređat jer je tupa ne svaća šta propušta šta ona propušta?NARAVNO POPULARNOST(ne derem se na Hanu)

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

Nezelim ja nju vrijedjati ja sma nekad bila fan od Dulce totalni zaludjenik
ali ajmo iskreno
kolika je njena popularnost odkako je izasla iz rbd-a nikakva
1.CD nece sigurno biti uspijesna jer su pjesme nekakve bebaste
2.Telenovele pokusala je propale+pola onih glumaca su tek pocetnici
3.Knjiga to je isto propali slucaj
novela sa levy-em bi joj toliko povecala popularnost ne samo u mexicu nego i u ostalim drzavama u kojima nikad nisu culi za nju
maite su zbog ccea i mp proglasili kraljicom novela pa msm ona je fkt ovdje uradila ogromnu pogresku i mogu i hocu joj reci da je idiot sto ej napravila nesto tako

http://girl.omgforum.net

RBD 4ever

RBD 4ever
Novi član
Novi član

*A*N*A*H*I* je napisao/la:Nezelim ja nju vrijedjati ja sma nekad bila fan od Dulce totalni zaludjenik
ali ajmo iskreno
kolika je njena popularnost odkako je izasla iz rbd-a nikakva
1.CD nece sigurno biti uspijesna jer su pjesme nekakve bebaste
2.Telenovele pokusala je propale+pola onih glumaca su tek pocetnici
3.Knjiga to je isto propali slucaj
novela sa levy-em bi joj toliko povecala popularnost ne samo u mexicu nego i u ostalim drzavama u kojima nikad nisu culi za nju
maite su zbog ccea i mp proglasili kraljicom novela pa msm ona je fkt ovdje uradila ogromnu pogresku i mogu i hocu joj reci da je idiot sto ej napravila nesto tako

xDD
sto je najbolje owa informacija uopće nije točna..!!

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

znas kako se kaze:DOKAZI

http://girl.omgforum.net

frenči

frenči
Moderator
Moderator

pa nije popularnost najvažnmija stavar na svijetu.... možda je trebala pristat na ulogu, necu o tome govorit jer valjda ona zna sta hoce... uostalom kako znate da joj cd nece uspjet... meni su npr pjesme super

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

Zato jer sma slusala demo snimke i nisu nesto
i ako uspije uspijeti ce samo u juno americkim drzvama

http://girl.omgforum.net

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

ahhh.pa msm da se slazem sa hanom al je o5 malo pretjeralaa.pa daj se smiri.xD-.
a msm npr MI DELIRIO je meni tako jadna pjesama a pjesme na albumu su (kolko cujem na you tube-u) sve ju istom ritmu i jadne pomalo..ali jau ja svejedno volim.ko ju nebi volio xD

a ni njoj cd ne ide bas na vrh a u serijama UOPCE ne glumi xP

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 2.]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.