World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Dulce hoce duet sa Anahi

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Dulce hoce duet sa Anahi Empty Dulce hoce duet sa Anahi čet tra 08, 2010 9:58 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Bivša crvenokosa buntovnica Dulce Maria, na ekskluzivnoj večeri u Akapulku izjavila je da želi duet sa bivšom koleginicom iz grupe RBD, Anahi.

“Ani i ja smo razgovarale na ovu temu odmah nakon rastanka grupe ali nismo imale mogućnost da to sprovedemo u delo. Ona se posvetila radu na novom disku, a ja na seriji” rekla je Dulce i dodala da ovo nece biti poslednja saradnja bivših buntovnica.

Novinari su na svečanoj večeri ostali zaprepašteni kada se Dulce Maria pojavila na dodeli TV y Novelas nagrada u pratnji sa Erickom Elíasom, pobednikom rijaliti šoua “Protagonisti telenovela 2″. Ipak najveću pažnju je svakako ostavila činjenica da se sa Maite Perroni, Lukreciom iz serije “Mi Pecado” nije ni pozdravila, dok su se u ulaznoj sali potpuno ignorisale.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

2Dulce hoce duet sa Anahi Empty Re: Dulce hoce duet sa Anahi čet tra 08, 2010 10:01 pm

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

Pa bilo bi lijepo da snime duet iako nevidim razlog za to

http://girl.omgforum.net

3Dulce hoce duet sa Anahi Empty Re: Dulce hoce duet sa Anahi čet tra 08, 2010 10:02 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

*Hana*Canela*Miller* je napisao/la:Pa bilo bi lijepo da snime duet iako nevidim razlog za to
pa da i ja bi željela

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

4Dulce hoce duet sa Anahi Empty Re: Dulce hoce duet sa Anahi čet tra 08, 2010 10:02 pm

frenči

frenči
Moderator
Moderator

ovo je stara vijest..... meni bi bilo drago da napravi duet s any al mislim da nista od toga.....
a ovo da su ona i maite posvađane nije istina, jel nedugo nakon dodjela su bile skupa na nekom vjencanju i družile su se normalno.....

5Dulce hoce duet sa Anahi Empty Re: Dulce hoce duet sa Anahi čet tra 08, 2010 11:58 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

bilo bi ljepo da ga snime. al da. cula sam vec za to.

a to da je posvadjana sa anahi nevjerujem ni ja. jer da bile su negdje zajedno sad nedavno i sve normalno se druzile!

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.