World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Rodjenje bebe obelezeno NOVIM SKANDALOM !

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Rodjenje bebe obelezeno NOVIM SKANDALOM ! Empty Rodjenje bebe obelezeno NOVIM SKANDALOM ! čet tra 15, 2010 8:38 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Rodjenje bebe obelezeno NOVIM SKANDALOM ! Hvnwo9

Pocetkom marta na svet je dosla Kailey Levy Gutierrez kcerkica najatraktivnijeg latino para Williama Levyja y Elizabeth Gutierrez .Devojcica je na rodjenju imala 2 kg i 900 g, bila je dugacka 48 cm , a porodjaj je protekao u najboljem redu.
Ipak,da sve ne prodje bez skandala pobrinuo se otac novorodjene devojcice.Naime , kako je Elina dr. trudnoca bila medijski odlicno i svesrdno propacena,pre svega zbog toga sto se mesecima pre nego sto je otkriveno da glumica ceka bebu suskalo o aferama u koje se njen voljeni upustao sa koleginicama (pre svih sa Maite Perroni i Jacqueline Bracamontes),pa su mediji zeleli da sto pre dodju i do exkluzivnih vesti i fotografija nakon porodjaja.Tako je jedan meksicki tabloid objavio prvu fotografiju malene Kailey,zbog cega je zgodni glumac pobesneo.On je zapoceo pravi rat sa predstavicima sedme sile ,optuzivsi ih da mu "prave pakao od zivota" buduci da vec duze vreme ne biraju nacin da zavire u njegov privatni zivot.Uz sve postovanje,zelje za privatnoscu i nagonom da zastiti svoje tek rodjeno dete ,William je donekle i sam kriv za takav tretman medija prema njemu,buduci da se nije cak ni trudio da prikrije svoje mnogobrojne afere.
"Veoma smo uvredjeni i pogodjeni time sto se desilo" , rekao je dvadesetdevetogodisnji Kubanac:"Novinarima i urednicima koji su najpre napravili fotografiju nase kcerke bez dozvole,a da se nisu konsultovali sa nama ,ocigledno nedostaje moralnih vrednosti",otkrivsi da je fotografija nastala dok je Kailey jos bila u bolnici,dakle najvise 48 casova nakon rodjenja.
U zelji da "izgladi" situaciju,Reina Rojas , predstavnica za stampu poznatog para,obecala je medijima da ce dobiti exkluzivne fotografije i izjave i od Williama i od Elizabeth,samo da se strpe nekoliko nedelja, dok beba i mama malo ne ojacaju,a takodje se i izvinila zbog preostrih reci koje su upucene na njihovu adresu.Ovo je donekle stisalo strasti,te su mediji malo popustili pritisak na porodicu Levy-Gutierrez , a William je promenio ton kojim se obracao medijima,te je dao intervju u kojem je pricao o tome koliko voli svoju suprugu:
"Njen sam najveci obozavalac" , rekao je i dodao:
"imao sam mnogo srece sto sam upoznao Eli i sto je ona odlucila da sa mnom ide kroz zivot i radja mi decu.Osim sto je sjajan covek ,ona je i odlicna glumica.Kazem vam ja sam njen apsolutni fan".
Par se upoznao pre 7 godina na snimanju riallity showa "Protagonistas de novela" i od tada su u vezi ,a vec imaju sincica Christophera Alexandera , koji je svega nekoliko dana nakon rodjenja svoje sestrice napunio 4 godine.I William i Elizabeth priznaju da su prolazili kroz tezak period kada su saznali da je ona ponovo u drugom stanju.Naime,u tom periodu preispitivali su svoja osecanja i sta ih u stvari vezuje ,ali,trudnoca ih je veoma obradovala, i dosla je kao "znak od Boga" da ne dizu ruke od svoje ljubavi.
"Oboje umiremo od zelje da dobijemo devojcicu" , izjavila je Elizabeth pre nekiliko meseci,te dodala da joj je majcinstvo najlepsa uloga u zivotu i da je njen sin zapravo njena najveca ljubav.
"Osim sto fizicki ne verovatno podseca na Williama ,Chris ima i dosta njegovih osobina.Ipak ,tvrdoglav je na mamu" rekla je kroz smeh.

Rodjenje bebe obelezeno NOVIM SKANDALOM ! 124bfy1

>>>A ZA TATU - NOVI FERARI !
William Levy je "nagradio" svoju lepsu polovinu zbog toga sto mu je na svet donela kcerkicu,kupivsi joj novi porodicni automobil.Ipak,nije stedeo ni na sebi.Naime,seksipilni glumac pocastio se najnovijim modelom "feraria" jarkocrvene boje,kakav je sanjao jos otkad je bio dete.Pa,neka je uzdravlje !

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Jao al' su vec dosadni sa Williamom i Elizabeth... Muka mi je vec od njih... Samo ne kontam zasto se on svadjao sa novinarima sto su objavili prvu bebinu sliku, pa nije se ona sama od sebe nasla u rukama novinara, sto je nisu bolje cuvali...

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

~Brancica~ je napisao/la:Jao al' su vec dosadni sa Williamom i Elizabeth... Muka mi je vec od njih... Samo ne kontam zasto se on svadjao sa novinarima sto su objavili prvu bebinu sliku, pa nije se ona sama od sebe nasla u rukama novinara, sto je nisu bolje cuvali...
slažem se i willy preserava

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

Gledala sma video
navodno su je u bolnici slika bez dozvole i prodali novinarima sta ja znam ness tako

http://girl.omgforum.net

frenči

frenči
Moderator
Moderator

ma dobro... malo su dosadni vise s tim....

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

opala. zanimljivo zanimljivo! Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.