World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

NE PADA mi na pamet da se udam !

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1NE PADA mi na pamet da se udam ! Empty NE PADA mi na pamet da se udam ! čet tra 15, 2010 8:36 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

SCARLET ORTIZ
Ljovisna iz serije “Ljovisna”

Skarlet i Yul nedavno su dobili devojcicu, kojoj su dali ime Barbara Briana

Glumica iz Venecuele Skarlet Ortiz koju pamtimo po ulozi Ljivisne u istoimenoj seriji, porodila se prošlog meseca u Majamiju gde se poslednjih godina živi sa dečkom venecuelanskim glumcem Yulom Burkleom.Porodjaj je protekao u najboljem redu,a Scarlet je na svet donela devojcicu Barbaru Brianu.Ime za bebu najavila je jos u trecem mesecu trudnoce,te je odabrala ime Barbara , dok se Yuulu svidja ime Briana pa su devojcici dali oba imena.Kuma na krstenju male Barbare Briane bice Gaby Espino, Scarletina najbolja prijateljica.Scarlet i Yul upoznali su se pre 11 godaina kada su oboje bili angazovani u telenoveli "Luida Fernanda" a u vezi su citavu decenijuIako imaju dug staz iza sebe uprkos tome da su i postali roditelji glumica akze da nikada nece stati pred oltar:

"Ne pada mi na pamet da se udam.Yul i ja smo presrecni i ovako,volimo se kao i prvoga dana i nema nista na ovome svetu sto bi moglo da nas razdvoji.Ukoliko je ekom potreban papir ,da bi se osecao vencanim u redu,neka mu ga,ali nas dvoje vezuje veoma jaka ljubac,jaca od bilo kog papira".Veza ovog para vazi za jednu od najstabilnijih medju latino dzetsetom,a otkako su u julu zasnali da je Scarlet trudna oboje su zanemarili poslovne obaveze i posvetili se jedno drugom i najbolje sto mogu docekati svoje prvo dete.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

2NE PADA mi na pamet da se udam ! Empty Re: NE PADA mi na pamet da se udam ! sub tra 17, 2010 2:11 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

a dobro. ako nece nek se ne zeli. sta da joj ja radim!

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.