World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET !

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET ! Empty BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET ! čet tra 15, 2010 8:35 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Sabine Moussier Justina iz serije "Mi Pecado"

Zdrastveni problemi glumice Sabine Moussier nikako ne prolaze. Zbog terapija koju prima da bi se izborila sa Giljen-Bareovim sindromom, ugojila se gotovo 20 kilograma, veoma tesko ustaje iz kreveta i jos je depresivna. Glumici je pre nekoliko meseci dijagnostiovana ova infekcija, koja unistava imunitet i napada periferni nervni sistem, a obicno je pracena nizom drugih neprijatnih upala. Pored ove bolesti, lekari su otkrili da Sabina boluje i od sindroma hronicnog zamora.
Iako deprimirana sto ne moze nesto konkretnije uciniti za svoje zdravlje, Sabine je pristala da u javnost govori o ovoj bolesti i o tome kako se osecala tokom poslednjih sest meseci. Izmedju ostalog, glumica je rekla da su joj u sklopu terapije intravenizno ubrizgavali hormone i steroide zbog cega se, buduci da po ceo dan lezi i miruje, veoma ugojila, a zbog toga joj je samopouzdanje potpuno unisteno i nema zelju ni da se pogleda u ogledalo.
" U depresiji sam, imam mnogo celulita, debela sam i stalno mi se spava. Ne zelim da znam kako izgledam, niti da kupujem odecu, jer mi vise nista ne stoji lepo. Grozno mi je da pogledam sebe i vidim celulit, cak i na rukama. Ponekad ne mogu da nosim grudnjak jer me grudi bole i oticu. Ne smem da idem ni da depilaciju, ni u solarijum" prica Moussier o svom stanju.
Druga stvar koja brine glumicu je to sto ne moze da vodi racuna o svojoj deci sedmnogodisnjoj Camili i cetvorogodisnjem Paulu. Sabine je ispricala kako je prvih dana, kada je tek otkrila da je bolesna, bila razdvojena od dece, jer su oni bili sa ocem Jorgeom Peraltom te da su se culi samo telefonom. Ipak, samo ponovo pokusava svojoj deci da bude majka u punom smislu te reci, ali joj bolest to ne dozvoljava. Kad god moze, pomaze im oko domacih zadataka i gleda sa njima filmove, trudi se da sto cesce zajedno rucaju, ali kaze da to nije svakodnevno, buduci da zbog hronicnog zamora stalno spava i depresivna je.
"Prokleta bolest! U nekoliko navrata osetila sam kao da mi se smrt priblizava i bila sam ocajna sto ne mogu da budem sa svojom decom, zato sto sam po ceo dan plakala i bila vezana za krevet!", rekla je Sabine.
Iako ce proci mnogo vremena da se oporavi i prevazidje zdrastvene probleme, Sabine se nada da ce se uskoro vratiti na male ekrane. Lekari su joj rekli da su optimisti po pitanju njenog oporavka, te se nadaju da ce uskoro uzivati sa svojom decom.
Njen ekskluzivni ugovor sa "Televisom" i dalje vazi, ali uskoro ce ga preispitavati, buduci da rok na koji je potpisan istice. Glumica kaze da ne srepi jer zna da ce joj produziti ugovor, buduci da su svi u "Televisi" svesni da je vredna i da ce ispuniti svoje radne obaveze cim bude u mogucnosti.

>>>Camila : "NEKA BOG IZLECI MOJU MAMU !"
Sedmogodisnja kcerkica Sabine Moussier Camila nedavno se pred novinarima rasplakala.
"Neka Bog izleci moju mamu! Volim je mnogo , ona je najbolja na svetu.Sada se oseca bolje nego ranije,pa se nadam da vise nikada nece biti onako lose.Volim je svim svojim srcem" , rekla je devojcica.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

2BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET ! Empty Re: BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET ! čet tra 15, 2010 8:56 pm

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Ajoj Sad Sad Sad Sad Sad

3BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET ! Empty Re: BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET ! čet tra 15, 2010 9:11 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

~Brancica~ je napisao/la:Ajoj Sad Sad Sad Sad Sad
kaže kažem brzo će otić ona

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

4BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET ! Empty Re: BOLEST ME PRIKOVALA ZA KREVET ! pet tra 16, 2010 12:08 am

frenči

frenči
Moderator
Moderator

bas tužno.....

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.