World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Lucero-vi pitate!

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Lucero-vi pitate! Empty Lucero-vi pitate! uto tra 13, 2010 3:13 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

U caspopisu tvnovele, u broju 54 imali ste priliku da pitate Lucero sve sto vas zanima.
Evo nekoliko pitanja i odgovora...

-Na internetu sam procitala da se razvodis. Da li je to istina?
Ne razvodim se! Neka zli jezici pricaju sta god hoce, moj brak je i dalje divan, kakav je uvek i bio. Imam divnog supruga pored sebe i predivnu decicu i veoma sam srecna zbog toga.

-Kako zamisljas sebe za deset godina?
Volela bih da se nista ne promeni. Da i dalje budem srecna i ispunjena i na privatnom i na poslovnom putu.

-Da li ces uskoro snimati jos neku seriju sa Fernandom Colungom? Mislim da ste idealan par.
Hvala, drago mi je zbog toga, Sa Fernandom he divno raditi i volela bih da to ponovimo. On je veliki profesionalac, nikada nije zakasnio na snimanja, niti se ikada desilo da nije znao svoj tekst do perfekcije.

-U kakvim si odnosima sa Silviom Navarro?
U vrlo dobrim. Mnogo se pisao o nasim navodnim svadjama, pa cak i tucama na snimanju, sto je smesno. Misljenja nam se nakda nisu poklapala, ali to je sasvim normalno, uvek smo umele to civilizovano da resimo. istina je da se ne vidjamo privatno, ne pijemo kafe i nismo najbolje prijateljice, ali ona je sjajna osoba, imale smo mogo zajednickih tema i dobro smo se zabavljale na setu.

-Da li bi se odrekla popularnosti i karijeree zbog prave, istinske ljubavi?
Na moju veliku srecu nisam morala da pravim taj izbor. Moj suprug je uvek imao razumevanja za moj posao, ljubav to do mene nije zahtevala. zaista ne znam da li bih bila u stanju to da uradim, da je bila drugacija situacija, jer bi se na taj nacin odrekla sebe.

- Kako uspevas da budes tako prerfektna u svemu- glumi, muzici i privatnom zivotu?
Hvala na komplimentu. Trudim se da sve sto radim, radim najbolje sto mogu. Ako ne mislim da nesto mogu kvalitentno da uradim, onda to necu ni raditi. Tako sam se udala kada sam bila potpuno spremna na to, decu sam rodila onda kada sam ih najvise zelela i bila najspremnija da budem majka, uloge sam prihvatala samo ako sam verovala da to zaista mogu...Nije poenta u tome da se bude perfektaan, nego realan i svestan svojim mogucnostima.

-Sta bi uradila kada bi se uverila da te suprug vara?
Nisam sigurna da bih mogla da predjem preko toga. Smatrala bih da je time izdao nasu ljubav i porodicu, a to zaista ne bih mogla da mu oprostim.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

2Lucero-vi pitate! Empty Re: Lucero-vi pitate! uto tra 13, 2010 3:48 pm

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Lepe odgovore je dala na sva pitanja Wink

3Lucero-vi pitate! Empty Re: Lucero-vi pitate! uto tra 13, 2010 3:48 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Da tako je!

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

4Lucero-vi pitate! Empty Re: Lucero-vi pitate! uto tra 13, 2010 3:51 pm

frenči

frenči
Moderator
Moderator

super je dala odgovore... izgleda ok zena....

5Lucero-vi pitate! Empty Re: Lucero-vi pitate! uto tra 13, 2010 11:56 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

~Brancica~ je napisao/la:Lepe odgovore je dala na sva pitanja Wink

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» Barbara Mori-vi pitate!

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.