World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Jessica Coch nastavljam da glumim zlocu !

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Jessica Coch nastavljam da glumim zlocu ! Empty Jessica Coch nastavljam da glumim zlocu ! čet tra 15, 2010 8:43 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Glumica koja je u seriji "Mi Pecado" odigrala fantasticnu zlocu sada krece u novi angazman. Jessici su nasli novi izgled i novi lik u sledecoj seriji.Potpuno drugacija nego u serii "Mii Pecado" verujemo da ce i sada obozavaoce ostaviti bez daha.
Na Jessici Coch sminkeri su isprobavali dosta razlicitih sminki, kako bi na kraju dobili novo „lice“ za ulogu u telenoveli „Odio amor“ , novoj verziji melodrame „La mentira" u kojoj ce se Jessica još jednom pokazati kao negativka.
Jako volim promene. Menjala sam se iz plavuse u crnku, s kratke kose na dugu, ipak moram priznati da vise volim dugu kosu, rekla je lepa glumica.
Glumci mogu reci svoje misljenje o svom izgledu,ali ipak sve to producenti odluce kao sto je bio slucaj i sa Jessicom. U ovoj seriji odlucuje Carlos Moreno o svakom detalju i izgledu glumaca i celokupne radnje. Istom se tretmanu prilagodila i njena koleginica Wendy Gonzales, koja će glumiti najbolju prijateljicu protagonistkinje ove sapunice, za koju se tek nagadja da bi bila Silvia Navarro.
Uskoro staje na ludi kamen !
Ovo su vrlo važni trenuci za Jessicu Coch, jer uz to što počinje snimati novu sapunicu, uskoro se udaje za Roberta Gomeza Fernandeza, poznatog meksičkog producenta telenovela „Alma de Hierro”, i “Juanita, la Soltera”.
"Da, kao da sam luda, bila sam i na dijeti i ostalo, ipak ne treba mi to trenutno. Vrlo sam srećna oko svega što mi se događa. Razgovarala sam i sa producentom Carlosom, i zna da mi je venčanje sada prioritet, te da će mi trebati 3 do 4 dana. Ne idemo na bračno putovanje u maju, jer i Roberto kao i ja isto tako radi, tako da ćemo nakon što sve završi, otići na putovanje" zaključila je glumica.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.