World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Silvia Navarro ne želi djecu!

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Silvia Navarro ne želi djecu! Empty Silvia Navarro ne želi djecu! uto oľu 23, 2010 1:35 am

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

Dok vecina zena ulogu majke smatra najvaznijom u zivotu, ambiciozna Silvia Navarro priznaje da je iz svojih planova za buducnost potpuno iskljucila decu. Glumica je nedavno definitvno potvrdila da ne planira da postane majka, bar ne u dogledno vreme. "Majcinstvo mi nije prioritet i ne planiram da radjam. Ako doje do toga- u redu, ali decu ne vidim u svojoj viziji buducnosti. dobro je sto postoje zene koje "iznajmlujuju" utrobu kao surogat majke, ali ne bih volela da postanem roditelj ni tim putem. Nisam sigurna ni da zelim da rodim sebi, a jos manje da bi htela da cuvam bebu koju mi je rodila druga zena", nedavno je izjavila ova glumica i dodala da se divi zenama koje se odluce da osnuju porodicu.
"Imati dete ne znaci samo roditi ga, vec to podrazumeva ogromnu odgovornost oko odgajanja i vaspitanja malog bica na pravi nacin, kako bi se uklopilo u svet i bilo srecno. Nisam spremna za to"
Da li je ova odluka rezultat nedavnih ljubavnih razocarenja jer je zbog Fernanda Colunge (Eduardo "Manana es para simepre") raskinula dugogodisnju vezu sa Fernandom Alonsom, da bi ubrzo potom i sama bila ostavljena, ili je to njen stav- nije nam poznato.

Silvia Navarro ne želi djecu! 1z18qa0

2Silvia Navarro ne želi djecu! Empty Re: Silvia Navarro ne želi djecu! uto oľu 23, 2010 11:48 am

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Znm za ovo ali silvia ahhh svaka žena će rodit dijete ako se uda

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

3Silvia Navarro ne želi djecu! Empty Re: Silvia Navarro ne želi djecu! uto oľu 23, 2010 12:08 pm

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Pa ne mora da znaci, ima mnogo bracnih parova koji nemaju decu i ne zele da ih imaju iako mogu....
Meni je ovo glupo, msm ne glupo nego ne mogu da razumem zene koje ne zele decu... Meni je to najveca zelja u zivotu Very Happy

4Silvia Navarro ne želi djecu! Empty Re: Silvia Navarro ne želi djecu! uto oľu 23, 2010 12:10 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

~Brancica~ je napisao/la:Pa ne mora da znaci, ima mnogo bracnih parova koji nemaju decu i ne zele da ih imaju iako mogu....
Meni je ovo glupo, msm ne glupo nego ne mogu da razumem zene koje ne zele decu... Meni je to najveca zelja u zivotu Very Happy
znm da mnogi bračni parovi nemuju djecu samo sam zaboravl reć možda zbog neke nezz baš ali i meni je isto najveća želja imat djete

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

5Silvia Navarro ne želi djecu! Empty Re: Silvia Navarro ne želi djecu! uto oľu 23, 2010 12:33 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

ma to mi je malo pre glupo sta je izjavila. msm svakom je najveci dar u zivotu imati djece. al postoje svakakvih osoba. mozda je usredotočena na karijeru i to joj je najbitnije. ko ce ga znati.

6Silvia Navarro ne želi djecu! Empty Re: Silvia Navarro ne želi djecu! uto oľu 23, 2010 12:37 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Meni je isto tako glupo pa imat će djecu kad se vjenča ako hoće

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

7Silvia Navarro ne želi djecu! Empty Re: Silvia Navarro ne želi djecu! uto oľu 23, 2010 4:29 pm

frenči

frenči
Moderator
Moderator

~Brancica~ je napisao/la:Pa ne mora da znaci, ima mnogo bracnih parova koji nemaju decu i ne zele da ih imaju iako mogu....
Meni je ovo glupo, msm ne glupo nego ne mogu da razumem zene koje ne zele decu... Meni je to najveca zelja u zivotu Very Happy

potpis!

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.