World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

William Levy o "vrucim scenama" u Sortilegio

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Posle samo nekoliko dana nakon sto su William Levy i J.Brakaomntes snimali prvi intimni susret u seriji Sortilegio, Kubanski glumac nam je otkrio da je za njega veoma tesko da glumi u takvim scenama, ali kasnije bude zadovoljan ako ostvari dobar rezultat.

- Te scene su jako komplikovane, ako se opustimo malo vise onda izgleda vulgarno, ako se vise stezemo ljudi se ljute sto nisu videli jos nesto - Rekao je Levy i dodao " U ovakvim scenama moramo da budemo vrlo oprezni, i hvala Bogu sto ja uspevam da se kontrolisem.

Uprkos tracevima koji su se prosirili oko privatne veze Jacky i Williama, ovaj put je glumac dao drugaciju izjavu i rekao da je to zato sto dobro rade svoj posao.

" Zamislite samo koliko smo dobro izneli emocije i sva osecanja koja je trebalo izneti kada su ljudi stvorili takav utisak.

Za one koji jos uvek nisu odgledali celu seriju do kraja i koji su samo videli prvu scenu izmedju Marie Hose i Alejandra, nemojte da propustite jer glumac kaze da ce sledece scene da budu bolje.

" Pa sami razmislite, to je ipak bio prvi put Marie Hose, kasnije smo opusteniji i scene su mnogo bolje- rekao je kroz smeh glumac William Levy.

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

hahhaha. a ono zadnje. jak je. Very Happy

al da malo su im scene stvarno pre vulgarne. mozda cak malo i pretjeruju al ono. Smile

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Ma ne znam... Meni se svidja, one na pocetku su bile extra Smile

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

Ne gledam seriju pa tak da neznam
ali nije to lako xd.
U ovakvim scenama moramo da budemo vrlo oprezni, i hvala Bogu sto ja uspevam da se kontrolisem.
Hahahaha on uspijeva da se kontrolise xd joj

http://girl.omgforum.net

frenči

frenči
Moderator
Moderator

hahhaha. a ono zadnje. jak je.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.