World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Najtrazenije zvijezde..

+4
frenči
~Brancica~
Hanič :]
Dulce Princess
8 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Najtrazenije zvijezde.. Empty Najtrazenije zvijezde.. uto oľu 02, 2010 10:16 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Od muškaraca:
Najtrazenije zvijezde.. Img00010

Od žena:

Najtrazenije zvijezde.. Img00011

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

2Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. sri oľu 03, 2010 10:25 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

a super. ajde bar nisu neki retardirani. ovi su svi vise manje super. zadovoljna sam. :]]

3Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. sri oľu 03, 2010 11:44 pm

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Sto se tice zenskih glumica u potpunosti se slazem sa ovom listom... Ali Kod muskih mi nekako deluje da samo William zasluzuje da se nadje tu...

4Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. sri oľu 03, 2010 11:46 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

~Brancica~ je napisao/la:Sto se tice zenskih glumica u potpunosti se slazem sa ovom listom... Ali Kod muskih mi nekako deluje da samo William zasluzuje da se nadje tu...
~~~!TAKO JE POTPISUJEM!~~~

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

5Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. sri oľu 03, 2010 11:50 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

a ono. da vise manje. al ja bi izbacila ova prva dva. prve dvije gornje slike oni mi tu ama bas nikako ne idu. S:

6Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. sri oľu 03, 2010 11:51 pm

frenči

frenči
Moderator
Moderator

meni su ok popisi

7Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. čet oľu 04, 2010 11:00 pm

anali94

anali94
Novi član
Novi član

sto se tice zena,odlicno,slazem se,ali muskaraca,ne bas..ovaj hektor iz rubi,bljakkk

8Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. pet oľu 05, 2010 5:08 pm

miley fan XD

miley fan XD
Novi član
Novi član

super

9Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. uto oľu 09, 2010 11:16 pm

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

Zenske su mi super a muski kako koji ovi zgodniji bome slobodno a ovi runiji mi nisu nesto Very Happy

http://girl.omgforum.net

10Najtrazenije zvijezde.. Empty Re: Najtrazenije zvijezde.. uto oľu 09, 2010 11:49 pm

roberta_bg

roberta_bg
Citas sinopisise telenovela
Citas sinopisise telenovela

pa okee je. Wink

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.