World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji

You are not connected. Please login or register

Sherlyn potencijalna zvijezda remakea sapunice „Teresa“

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Dulce Princess

Admininistrator
Admininistrator
Jedna od najtalentiranijih mladih meksičkih zvijezda sapunica, glumica Sherlyn Gonzalez Diaz, mogla bi oživjeti glavnu žensku ulogu u remakeu meksičke sapunice „Teresa“ pod producentskom palicom Josea Alberta Castra, Teresa je jedna od najbolje zapamćenih meksičkih telenovela, sa odličnom izvedbom Salme Hayek, koja ju je probila u svijet filmografije.

Mlada glumica Sherlyn prvi put je glumila sa svojih 9 godina, dok smo je mi upoznali kao jedanaestogodišnjakinju iz popularne meksičke sapunice „Marisol“. Glumila je u nekoliko filmova i sapunica kao što su „Me destino eres tu“ (Moja sudbina si ti), „Camaleones“ (Kameleon) i „Oprezno s anđelom“. Iako još ništa nije službeno potvrđeno, 25-godišnja bi Sherlyn mogla postati zvijezda nove rameke telenovele.

Sherlyn je izjavila kako o konačnoj odluci još nije obaviještena, jer je sve još u pregovorima, no mlada meksikanka nije skrivala uzbuđenje od radosti zbog spominjanja njezinog imena kao potencijalne zvijezde za ulogu „Terese“. Rekla je kako se nada da će postati protagonistica treće verzije hit sapunice. U prvoj verziji prikazanoj 1959. godine, glavnu je ulogu imala Maricruz Olivier i doživjela veliki uspjeh, dok je druga verzija iz 1989. lansirala među svjetske zvijezde Salmu Hayek.

Nakon kazališta glumica se vraća sapunicama i za njih pohađa satove glume i osjeća se spremna za nove projekte. Mnogi smatraju da je Sherlyn u najboljim godinama da napravi jedan veliki i pozitivan korak u svojoj karijeri. Glumice koje se uz Sherlyn spominju kao moguće odabranice za ulogu „Terese“ su, Maite Perroni, Ana Layevska, Ana Brenda i Allisson Lozz.

Korisnički profil http://telenovele-forum.forumcroatian.com

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]