World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji

You are not connected. Please login or register

Sherlyn potencijalna zvijezda remakea sapunice „Teresa“

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Dulce Princess

Admininistrator
Admininistrator
Jedna od najtalentiranijih mladih meksičkih zvijezda sapunica, glumica Sherlyn Gonzalez Diaz, mogla bi oživjeti glavnu žensku ulogu u remakeu meksičke sapunice „Teresa“ pod producentskom palicom Josea Alberta Castra, Teresa je jedna od najbolje zapamćenih meksičkih telenovela, sa odličnom izvedbom Salme Hayek, koja ju je probila u svijet filmografije.

Mlada glumica Sherlyn prvi put je glumila sa svojih 9 godina, dok smo je mi upoznali kao jedanaestogodišnjakinju iz popularne meksičke sapunice „Marisol“. Glumila je u nekoliko filmova i sapunica kao što su „Me destino eres tu“ (Moja sudbina si ti), „Camaleones“ (Kameleon) i „Oprezno s anđelom“. Iako još ništa nije službeno potvrđeno, 25-godišnja bi Sherlyn mogla postati zvijezda nove rameke telenovele.

Sherlyn je izjavila kako o konačnoj odluci još nije obaviještena, jer je sve još u pregovorima, no mlada meksikanka nije skrivala uzbuđenje od radosti zbog spominjanja njezinog imena kao potencijalne zvijezde za ulogu „Terese“. Rekla je kako se nada da će postati protagonistica treće verzije hit sapunice. U prvoj verziji prikazanoj 1959. godine, glavnu je ulogu imala Maricruz Olivier i doživjela veliki uspjeh, dok je druga verzija iz 1989. lansirala među svjetske zvijezde Salmu Hayek.

Nakon kazališta glumica se vraća sapunicama i za njih pohađa satove glume i osjeća se spremna za nove projekte. Mnogi smatraju da je Sherlyn u najboljim godinama da napravi jedan veliki i pozitivan korak u svojoj karijeri. Glumice koje se uz Sherlyn spominju kao moguće odabranice za ulogu „Terese“ su, Maite Perroni, Ana Layevska, Ana Brenda i Allisson Lozz.

Korisnički profil http://telenovele-forum.forumcroatian.com

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]