World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

Maite u časopisu VANIDADES

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Maite u časopisu VANIDADES Empty Maite u časopisu VANIDADES uto svi 04, 2010 11:29 am

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Nakon prolaza kroz grupu RBD, ova lijepa Meksikanka još slavi svoje glavne uloge u CCEA i MP. Njezina budućnost? Super pozitivna i puna ponuda!

Svi koji vide ovu lijepu i vitku djevojku, pomislili bi da cijeli dan provodi ispred ogledala i opsjednuta svojim fizičkim izgledom. Totalno daleko od zbilje! Dobro čuva svoje tijelo, jer mora daleko dogurati u svojoj karijeri kao glumica i pjevačica, ono što najviše brine Maite Perroni je njena ravna crna kosa. «Jako mi se sviđaju tretmani za kosu i da uvijek izgleda dobro njegovana…. Druge tajne ljepote? Bila bi laž da kažem kako držim strogu dijetu, jer volim jesti. Jedino što, kad vidim da mi se obrazi debljaju, prestanem jesti čokolade, kruh i kekse na dva ili tri tjedna i kasnije ponovno sve jedem... Jer, doista, život na dijeti nije život. Hrana je jedno od najukusnijih užitaka koji postoje».

Interpretatorica Marichuy u telenoveli CCEA i Lucrecije u MP, zatvorila je 2009. s ove dvije uloge i sad utvrđuje nove ponude.

Zamišljamo da ih uvijek očekuješ super pozitivna...
Kad imaš mogućnost realizirati ono što voliš i imati nove prilike, najbolje je to učiniti s pozitivnom energijom. Kasnije ćemo vidjeti rezultate, ali najvažnije je da od samog početka radimo sa srcem.

Nemaju svi mogućnost raditi ono/u onome što im se sviđa….
Tako je... Poznamo mnoge ljude koji imaju karijere, titule i koji su profesionalci ali što, nažalost, ne mogu se razviti u onome što im se sviđa. Za mene je privilegija raditi ono što mi se sviđa.

Kako se braniš od komentara kao, na primjer, da si imala romansu s Williamom Levijem, partnerom u CCEA, koji je oženjen?
Nije prvi put da se to događa, a neće biti ni posljednji, jer s telenovelom koju sam snimila poslije, Mi Pecado, dogodilo mi se isto; povezali su me s kolegom, Eugeniom Sillerom... Naučiš živjeti s tim stvarima, nažalost, ima ljudi koji ne shvaćaju da se radi o našoj profesiji, našem poslu. Na kraju, zadovoljstvo koje mi ostaje je da se publika zaljubila u priču, u par. Moram u svemu vidjeti dobro, bez da se zabrinjavam glasinama.
Maite se izjašnjava kao slobodna bez veze na vidiku, iako se slatko smije kad joj kažemo da joj udvarača ne bi trebalo faliti.
«Mirna sam, fokusirana na profesionalnu stranu. Sad nemam žurbe da budem s nekim; uživam u razdoblju koje živim i kao žena osjećam se ispunjenom. Naravno, uvijek je ugodno da ima ljudi koji jednim osmijehom, jednom riječi ili jednim detaljem mogu učiniti da se osjećam bolje, učiniti mi dan ugodnijim, ali to je jedan lijep osmijeh ili lijep komentar koji ti zagrli srce».

Jesi li se navikla na život bez RBD-a, nakon gotovo dvije godine?
To je promjena koja je obilježila moj život prije i poslje. Jedna važna promjena, i jedna nova etapa za mene. Mislim da nijedan projekt nije važniji od drugog, jer svaki znači korak naprijed. Jednostavno sada moram sama hodati, i tako sam mnogo naučila.

Ali osim nove etape, što ti fali kod RBD-a?
To su bile četiri jako lijepe godine. Nedostaju mi, ima toliko stvari koje smo dijelili, život smo provodili u kamionetu, aerodromu, avionu, na koncertima... Bilo je i diskusija. Naravno da nakon dvije godine osjećam nostalgiju i bez sumnje sad živim novi život. Scenarij, ljudi, pažnja, direktan kontakt s publikom mi nedostaju, ali to se sada pretvorilo u dobru energiju.

Mnoge glumice su se nakon sudjelovanja u nekom showu osjećale depresivno. Jesi li i ti?
Da, i ja sam čula da su se neke osjećale usamljeno, ali kunem ti se da ja nisam nikad. Uvijek sam bila umorna nakon koncerta, ali sam voljela otići opustiti se u kupki, ostati sat i pol, slušati dobru glazbu, pogledati dobar film, pripremiti dobru večeru... Ali tužna i depresivna - nikada. Takva energija, emocije, ljudi, adrenalin... Ne možeš biti depresivan od toga!

Jesi li u kontaku s Anahi, Dulce, Uckerom, Chrisom i Ponchom, svojim kolegama iz RBD-a?
Teško zbog svih obaveza koje imamo. Ali osjećam posebnu ljubav prema svakome, ono što smo proživjeli je neponovljivo, jer to je obilježilo jednu etapu.
Maite Perroni lijepo priča; tako je slatka, srce je. Nadam se da ću u ovoj godini koja je počela imati više vremena baviti se samom sobom. Želim ići u kazalište pogledati predstavu, u kino, pričati sa prijateljicama, praviti sladoled s bratom... Zahvaljujem se urednicima "Vanidadesa" na potpori i intervjuu.

["Laž je da sam na nekoj strogoj dijeti, jer ja volim jesti... Živjeti na dijeti nije život, jesti je jedan od najvećih užitaka.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

2Maite u časopisu VANIDADES Empty Re: Maite u časopisu VANIDADES uto svi 04, 2010 11:43 am

Maci

Maci
Novi član
Novi član

ama ja je obozawam...Very Happy a posle owog joj se jos wise diwim!!! Smile

3Maite u časopisu VANIDADES Empty Re: Maite u časopisu VANIDADES uto svi 04, 2010 11:47 am

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Maci je napisao/la:ama ja je obozawam...Very Happy a posle owog joj se jos wise diwim!!! Smile
Svatko bi se divio ...marljiva cura

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

4Maite u časopisu VANIDADES Empty Re: Maite u časopisu VANIDADES uto svi 11, 2010 8:57 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

Ma bas je divna! Super je ona! : DDD

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.