World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji

You are not connected. Please login or register

Anahi medju najseksipilnijim pevacicama

Prethodna tema Sljedeća tema Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1 Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on uto tra 27, 2010 8:54 pm

Dulce Princess

Admininistrator
Admininistrator

Po prvi put, javnosti Fajerflaj je izabrao 10 najseksipilnijih žena u muzici. U trci su ucestvovala samo velika imena koja se bore za najviše pozicije. Skinuti su sa liste oni koji su nekada izabrani u proslosti, kao što su slučajevi Kati Perri, Hailei Villiams iz Paramore, Ešli Tisdejl, Klaudija Leitte, Nikol iz Pussicat Dolls, među ostalima.

Posle konačnog glasanja, postavili smo ovaj novi posebno za vas, koji govori malo više o svakom od deset pesama za našu publiku. Podići ćemo vam znatiželju i glavne razloge koji su obezbedili mesta imenima ispod na ovoj listi. Check it out!

1ª Sandy Leah
2ª Rihanna
3ª Miley Cyrus
4ª Avril Lavigne
5ª Mariah Carey
6ª Beyoncé
7ª Ivete Sangalo
8ª Anahí

Latino predstavnica iz naše liste najseksipilnijih, Anahi ostavila je imena kao što su Šakira i Dženifer Lopez. Eks RBD-ovka zauzela je osmu poziciju najvećih seksi pevačica. I to se nije desilo slučajno. Anahi je posetila zemlju u drugoj polovini prošle godine kako bi promovisala svoj novi album "Mi Delirio". Povremeno, ona je defilovala svom svojom lepotom i dokazala zašto je smatraju jednom od najboljih i najljepših žena Meksika, koja je takodje i jedna od najseksipilnijih zena. Dovoljno je videti muzicki video za pesmu Mi Delirio gde je pokazala sopstvenu senzualnost, ova 26-godisnja latino pevačica.

9ª Britney Spears
10ª Lady Gaga

:: Fonte: Vagalume (UOL)

originalni tekst:
Pela primeira vez, o público do Vaga-lume elegeu as 10 mulheres mais sexy da música. E a disputa contou apenas com grandes nomes, disputando as primeiras posições. Fora da lista ficaram algumas eleitas em especiais passados, como foram os casos de Katy Perry, Hayley Williams do Paramore, Ashley Tisdale, Claudia Leitte, Nicole das Pussycat Dolls, entre outras.

Depois de finalizada a votação, montamos este novo especial para você, falando um pouco mais sobre cada uma das dez preferidas de nosso público. Levantamos curiosidades e os principais motivos que garantiram para os nomes a seguir, uma posição nesta seleta lista. Confira!

1ª Sandy Leah
2ª Rihanna
3ª Miley Cyrus
4ª Avril Lavigne
5ª Mariah Carey
6ª Beyoncé
7ª Ivete Sangalo
8ª Anahí

Representante latina de nossa lista das mais sexy, Anahí deixou para trás nomes como Shakira e Jennifer Lopez. A ex-RBD foi considerada a oitava cantora mais sexy, pelo público do Vaga-lume. E isso não aconteceu à toa. Anahí visitou o país no segundo semestre do ano passado, para divulgar seu novo disco "Mi Delirio". Na ocasião, ela desfilou toda sua beleza e provou porque é considerada uma das melhores mais belas do México. Uma das mais belas e também sexy! Basta conferir o videoclipe da canção Mi Delirio para comprovar a sensualidade latina da cantora de 26 anos.

9ª Britney Spears
10ª Lady Gaga

:: Fonte: Vagalume (UOL)

Korisnički profil http://telenovele-forum.forumcroatian.com

2 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on uto tra 27, 2010 9:31 pm

♥Adam's Queen♥

Admininistrator
Admininistrator
Niš čudno za Anny ali sta ce tu Lady GaGa

Korisnički profil http://girl.omgforum.net

3 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on uto tra 27, 2010 9:33 pm

Dulce Princess

Admininistrator
Admininistrator
*Hana*Canela*Miller* je napisao/la:Niš čudno za Anny ali sta ce tu Lady GaGa
nije ni meni jasno lady gaga ima neki suludi stil koji ja mrzim i koji mi je odvratan

4 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on uto tra 27, 2010 9:35 pm

♥Adam's Queen♥

Admininistrator
Admininistrator
Ma žena fura svoj fazon i nije meni zbog toga,ali ona uopšte nije lijepa

5 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on uto tra 27, 2010 9:38 pm

Dulce Princess

Admininistrator
Admininistrator
*Hana*Canela*Miller* je napisao/la:Ma žena fura svoj fazon i nije meni zbog toga,ali ona uopšte nije lijepa
pa tako je ali ženska dobro pjeva a oblačenje je fuj a jesi vidjela kako je bila u nekoj pernatoj odijeći pa jadne životinjice tretirali zbog te gluposti samo da bi ona to imala

6 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on uto tra 27, 2010 9:42 pm

♥Adam's Queen♥

Admininistrator
Admininistrator
Neznači da je to pravo krzno ili perija ili šta već ugl no spam

7 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on uto tra 27, 2010 11:08 pm

frenči

Moderator
Moderator
pa super za any, meni je ona prekrasna.... znam da puno njih govori da je to zbog puno šminke, ali seksipil joj niko ne moze poreci... jednostavno vlada scenom dok pijeva....

Korisnički profil

8 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on sri tra 28, 2010 2:27 pm

~Brancica~

Pocinjes ih redovni pratiti
Uzas.... Sta ce Miley Cyrus na ovoj listi, napaljena klinka koja je tek izasla iz pelena, sta na njoj moze biti seksipilno bas me zanima... Onda Lady Gaga, fuj... Anahi, visoka metar i zilet, bez ikakvih oblina, premrsava, lepa samo sa sminkom... Fuj, fuj, fuj!... Avril Lavigne, vise se ponasa kao muskarac nego kao zena... Lista je dno dna! Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes Shocked
Od ovih vrede jedino Beyoncé i Mariah Carey.....

Korisnički profil

9 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on sub svi 01, 2010 10:39 pm

♥Adam's Queen♥

Admininistrator
Admininistrator
Slažem se za Miley,GaGu,Avril
ali brate za Anahi si promašila totalno
recite šta god hoćete ali žena je predivna
uostalom ovo su najseksipilnije pjevačice a tebi ako Anahi nema oblina,ako je premršava
onda neznam šta da ti kažem
možda da pogledaš koji shoot-ing od Anny bi i znala jeli mršava ili ne
A beyonce ima guzicu ko' trokrilni ormar

10 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on ned svi 02, 2010 12:23 am

Hanič :]

Moderator
Moderator
a ono. oke. nisam bas nesto pre odusevljena listom al ajd!

Korisnički profil

11 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on ned svi 02, 2010 12:25 am

~Brancica~

E pa meni se ne svidja kako Anahi izgleda... Brate ako ona ima oblina onda sam ja sva u silikonima.... Doduse zena ne mora da ima velike sise i dupe da bi bila seksipilna, ali meni se njen izgled uopste ne svidja... Ne volim niske osobe, ne volim kad zena ima tonu sminke, tj. kad nije bar malo prirodna, ne volim kad se zena od 26 godina ponasa kao klinka, a da je premrsava vala jeste sto se moze i videti na slikama i snimcima sa koncerata gde je u kratkim suknicama i majicicama, svaka koscica joj se vidi...

Korisnički profil

12 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on ned svi 02, 2010 2:03 pm

Maci

Novi član
Novi član
eee...malo lakse...swako ima swoje misljene....i postujte ga....
...meni lista i nije nestooo...Anahi je zasluzila 8 mesto....koncert je owde profesionalno odradilaa....i poseduje i harizmu i sekspil....al isuse sta ce Lady GaGa owde....???msm ona nema ni lepu facu a kamoli nesto wise.... Rolling Eyes

Korisnički profil

13 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on ned svi 02, 2010 4:02 pm

♥Adam's Queen♥

Admininistrator
Admininistrator
~Brancica~ je napisao/la:E pa meni se ne svidja kako Anahi izgleda... Brate ako ona ima oblina onda sam ja sva u silikonima.... Doduse zena ne mora da ima velike sise i dupe da bi bila seksipilna, ali meni se njen izgled uopste ne svidja... Ne volim niske osobe, ne volim kad zena ima tonu sminke, tj. kad nije bar malo prirodna, ne volim kad se zena od 26 godina ponasa kao klinka, a da je premrsava vala jeste sto se moze i videti na slikama i snimcima sa koncerata gde je u kratkim suknicama i majicicama, svaka koscica joj se vidi...

Pa cura je imala anoreksiju
šta treba da ide iz krajnosti u krajnost?
prvo da ima 34 kg pa onda 84 kg
To za visinu
pa nije ona kriva sto je niska
to su geni a ne neki njen hir
I neznam zašto svi govore da se ponasa razmazeno i sl
uzimate je svi po ulozi iz rebelde a ne po tome kakva je zaista
niko od vas nije se nagledao njenih videa vise nego ja i stw se cura neponasa razmazeno
niti je premrsava

14 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on ned svi 02, 2010 4:15 pm

~Brancica~

Niko nije rekao da je ona kriva sto tako izgleda... Jednostavno meni je grozna i gotovo...

Korisnički profil

15 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on ned svi 02, 2010 6:20 pm

*Hana*Canela*Miller* je napisao/la:
~Brancica~ je napisao/la:E pa meni se ne svidja kako Anahi izgleda... Brate ako ona ima oblina onda sam ja sva u silikonima.... Doduse zena ne mora da ima velike sise i dupe da bi bila seksipilna, ali meni se njen izgled uopste ne svidja... Ne volim niske osobe, ne volim kad zena ima tonu sminke, tj. kad nije bar malo prirodna, ne volim kad se zena od 26 godina ponasa kao klinka, a da je premrsava vala jeste sto se moze i videti na slikama i snimcima sa koncerata gde je u kratkim suknicama i majicicama, svaka koscica joj se vidi...

Pa cura je imala anoreksiju
šta treba da ide iz krajnosti u krajnost?
prvo da ima 34 kg pa onda 84 kg
To za visinu
pa nije ona kriva sto je niska
to su geni a ne neki njen hir
I neznam zašto svi govore da se ponasa razmazeno i sl
uzimate je svi po ulozi iz rebelde a ne po tome kakva je zaista
niko od vas nije se nagledao njenih videa vise nego ja i stw se cura neponasa razmazeno
niti je premrsava
slazem se s tobom Hana Any nije razmazena
al sto ces ljudi tak misle da je

Korisnički profil

16 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on ned svi 02, 2010 9:11 pm

frenči

Moderator
Moderator
mislim da je any onaj tip osobe koju voliš ili mrziš , tako da nema smisla raspravljat o tome... svak ima razlicite ukuse....

Korisnički profil

17 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on ned svi 02, 2010 10:47 pm

♥Adam's Queen♥

Admininistrator
Admininistrator
~Brancica~ je napisao/la:Niko nije rekao da je ona kriva sto tako izgleda... Jednostavno meni je grozna i gotovo...

Pa ne kaže se bezveze ukusi su različiti pa se o njima ni ne raspravlja

18 Re: Anahi medju najseksipilnijim pevacicama on uto svi 04, 2010 11:26 am

Dulce Princess

Admininistrator
Admininistrator
Dosta evo mog komentara:
Lady Gaga nema šta da traži na ovoj listi
Beyonce Velika crnčuga i tak tak
Miley tako je branislava tek je izašla iz pelena

Sponsored content