World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.

Join the forum, it's quick and easy

World of Telenovelas
Dobrodosli na forum o telenovelama.
Na forumu te ocekuje puno zanimljivih tema
tvoje je samo da se registrujes i uzivas zajedno uz nas.
Vasa administracija.
World of Telenovelas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uživajte u prekrasnom forumu budite redovni dovodite članove ako možete neka bude naš forum bolji


You are not connected. Please login or register

MALE TAJNE LATINO ZVEZDA !

+2
♥Adam's Queen♥
Dulce Princess
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! Empty MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! čet tra 15, 2010 8:40 pm

Dulce Princess

Dulce Princess
Admininistrator
Admininistrator

Malo ko zna da je Jacqueline Bracamontes bila najbolji ucenik u svojoj skoli,te da su se njeni roditelji uvek hvalili uspesima svoje cerke.Pored skole ,Jacky je uvek bila posvecena i katolickoj veri.Putovala je na hodocasce u SAD sa religioznim pokretom "Hristovi legionari" , u okviru programa za duhovni razvoj.Kada je zavrsila skolovanje,spakovala se i sama otisla u Francusku,gde je ostala godinu dana,zaposlila se i naucila francuski jezik.Kada smo kod francuske,malo ko zna da je mlada glumica Angelic Boyer rodjena upravo u ovoj drzavi,kao dete iz mesovitog francusko-meksickog braka ,a da su se njeni roditelji preselili u Mexsico kada joj je bilo dve godine.Glumica Joana Benedek je Rumunka ,dok su Ludvika i Dominika Paleta Poljakinje.Ana Lajevska je Ukrajinka,rodjena u Kijevu,dok je Natasha Klauss grckog porekla.
Vecini ljubitelja telenovela promakli su raniji angazmani sada veoma popularnih glumaca.Malo ko zna da je Jadira Karilo,pored niza serija snimljenih u Mexsicu imala epizodnu ulogu i u spanskoj telenoveli "El secreto" koja je prikazivana i kod nas.Ova glumica igrala je Meksikanku koja dolazi u spaniju da bi se ponovo susrela sa bivsim verenikom koji je glumio takodje Meksikanac Eduardo Kapetillo.Slabo ko pamti i sporedne uloge Fernanda Colunge,kog smo,pre nego sto se proslavio kao Jose Armando u "Esmeraldi" mogli da gledamo kao porucnika Raula u telenoveli "Älondra" kao i Adrijan u seriji "Marimar".
Jacqueline Bracamontes je pre telenovele "Rubi" u seriji "Izmedju ljubavi i mrznje" u flesbekovima tumacila lik majke Ane Cristine,koju je glumila Susana Gonsalez.Ona je,pak, na pocetku karijere imala sporednu ulogu u seriji "Amor gitano".
Scarlet Ortiz se pojavila u nekoliko epizoda telenovele "Ruzna Beti".
Novinari cesto ne pisu o ruznim stvarima iz zivota poznatih ,posebno u koliko su ima miljenici.Tako se recimo,neretko pise o velikom uspehu koji je "Esmeralda" ostavila sirom sveta,ali retko ko zeli da spomene da je u vreme snimanja glavna glumica Leticia Calderon imala ozbiljnih problema sa drogom,te je odbijala svaku mogucnost da se izleci od ovog poroka.Sa kokaina se skinula sama tek nakon sto je njena najbolja drugarica umrla od prevelike doze.
Niurka je takodje imala problema sa narkoticima dok je zivela na rodnoj Kubi ,a prica se da je pored igranja u nocnim klubovima ,radila i kao prostitutka kako bi zaradila za drogu.Isto se prica i za meksicku glumicu Galileu Montijo,ali ona to porice i tvrdi da je radila samo kao igracica i striptizeta.
Maite Perroni je kao mala bila veoma nemirna ,pa je sa jedanaest godina ukrala automobil svojih roditelja dok nisu bili kod kuce i odvezla brata u obliznji trzni centar,ali je sve,na srecu ,proslo bez posledica.
Gabriela Spanic je kao devojcica bila veoma siromasna pa je kada je otisla u Karakas da studira psihologiju,cesto gladovala ,a desavalo se da cimerkama krade hranu.
Poznatima se cesto desavaju i neprijatnosti koje se trude da zataskaju.
Tako je William Levy tokom snimanja telenovele "Cuidado con el Angel" zavrsio u policijskoj stanici.Naime,jednoj gospodji je zasmetalo to sto se snima scena na ulici ,te je pocela da polemise sa glumcima i snimateljima.Incident nije bio ozbiljan,ali je glumac priveden zbog zustre svadje.
Anahi se opasno zamerila fanovima kada je otputovala nakon koncerta u Venecueli,ostavivsi u hotelu sve poklone koje je dobila od njih .Nakon njenog odlaska nekoliko devojaka je uslo u apartman u kojem je zvezda boravila ,te su kamerom zabelezile da je soba prepuna pisama ,igracaka i drugih poklona koje Ani nije ni pogledala .Mlada glumica i pevacice kasnije se pravdala kako je morala da ostavi poklone zbog toga sto joj je kofer bio pun,ali njena objasnjenja nisu bila ubedljiva.

https://telenovele-forum.forumcroatian.com

2MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! Empty Re: MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! čet tra 15, 2010 10:11 pm

♥Adam's Queen♥

♥Adam's Queen♥
Admininistrator
Admininistrator

Maite Perroni je kao mala bila veoma nemirna ,pa je sa jedanaest godina ukrala automobil svojih roditelja dok nisu bili kod kuce i odvezla brata u obliznji trzni centar,ali je sve,na srecu ,proslo bez posledica.
ovo sma znala Razz

http://girl.omgforum.net

3MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! Empty Re: MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! čet tra 15, 2010 10:36 pm

.Purple.Girl.

.Purple.Girl.
Dizajner
Dizajner

i ja hahahahahha.ma jednostavno sup mi je maiteee Razz

4MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! Empty Re: MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! pet tra 16, 2010 12:12 am

frenči

frenči
Moderator
Moderator

i ja sam znala..... par puta je to prepričala vec.....

5MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! Empty Re: MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! pet tra 16, 2010 9:43 am

~Brancica~

~Brancica~
Pocinjes ih redovni pratiti
Pocinjes ih redovni pratiti

Hahaha.... Zanimljivo Smile Ja sam znala samo ovo sa Jacqueline i Anahi...

6MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! Empty Re: MALE TAJNE LATINO ZVEZDA ! ned tra 18, 2010 10:45 pm

Hanič :]

Hanič :]
Moderator
Moderator

ja sam samo znala sa maite i za jacky da je studirala u francuskoj i tamo naucila francuski jezik. ali jako zanimljivo! Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.